top of page
Şirket Profili

 

Endüstriyel Tesis ve Ekipman Projelendirmede Çözüm Ortağınız

 

40 Yılı Aşkın Mühendislik Tecrübesiyle Endüstriyel Tesislere Profesyonel Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri Vermek İçin Buradayız.

 

Scala Tasarım, endüstriyel tesis ve ekipman dizaynında siz müşterilerine optimum ve ekonomik mühendislik çözümleri sunmaktadır.

 

Şirketimiz uzman kadrosu ile hizmetinizdedir.

 

Scala Tasarım, çeşitli endüstriyel tesisler için basınçlı kaplar, konik ve/veya yüzer tavanlı atmosferik depolama tankları, eşanjörler, yeraltı betonarme zırhlı yakıt depolama tankları, sıvı azot depolama tankları, amonyak tankları, kriyojenik tanklar, boru devreleri, stress analizi, kolonlar, LPG tesisleri, dome rooflu demineralize su ve çeşitli petrol türevleri tankları v.s. gibi ekipmanları dizayn eden bir mühendislik firmasıdır.

135.000 m3 kapasiteli yüzer tavanlı petrol depolama tankı (İzmir / Tüpraş), 25.000 m3 kapasiteli çift cidarlı, sıvı amonyak depolama tankı (Kocaeli / Gübretaş), 20.000 m3 kapasiteli external yüzer tavanlı petrol depolama tankı (Türkmenistan / Technip) , 4x3700 mm çaplı soğutma suyu taşıyan boru hatlarının (Çatalağzı / Eren enerji) dizaynı v.b. bugüne dek başarıyla gerçekleştirdiğimiz işlerimizin sadece küçük bir bölümüdür.

 

En ekonomik mühendislik çözümleri için en iyisiyle çalışın.

Power-plants.jpg
piping1.png
Cryogenic-Tanks.jpg
bottom of page